LOADING...
Search Entries
First Name:
Last Name:
State:
Team:
Submitted:
Payment Received:
Tournament:
Division:
Weight Class:

MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine
For help contact jeff.lathrop@championshipprods.com/612-709-4362 or click Need Help on the right.
     1 - 50     Next 50
Tournament Division Weight Name State Team Submitted Payment Received
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Aaron Meincke (9th) Minnesota Guerrilla Wrestling 03/04/2019 09:21 p.m. 03/04/2019 09:21 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Adam Cherne (8th) Minnesota Wayzata 03/15/2019 05:33 p.m. 03/15/2019 05:33 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Aidan Winter (10th) Minnesota Andover 03/08/2019 01:35 p.m. 03/08/2019 01:35 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Aidan Olson (10th) Minnesota Royalton 03/13/2019 11:24 a.m. 03/13/2019 11:24 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Aiden Han-Lindemyer (9th) Minnesota Farmington 02/23/2019 11:31 a.m. 02/23/2019 11:31 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Aiden Pardino (9th) Minnesota Zimmerman 03/01/2019 06:45 p.m. 03/01/2019 06:45 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A AJ Aitkin (10th) Minnesota Maple Grove Wrestling 03/06/2019 07:47 p.m. 03/06/2019 07:47 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Alan Koehler (8th) Minnesota Pinnacle Wrestling Club 02/11/2019 02:43 p.m. 02/11/2019 02:43 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Alex Torres (8th) Minnesota Waconia 02/13/2019 01:57 a.m. 02/13/2019 01:57 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Alex Helgeson (8th) Minnesota Medford 02/19/2019 11:42 a.m. 02/19/2019 11:42 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Alex Kowalchyk (10th) Minnesota Coon Rapids 03/08/2019 09:34 a.m. 03/08/2019 09:34 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Alex Petersen (9th) Minnesota Cloquet Lumberjacks 03/09/2019 06:38 p.m. 03/09/2019 06:38 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Alex Harnitz (9th) Minnesota Brotherhood 03/15/2019 04:43 p.m. 03/15/2019 04:43 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Andrew Torres (8th) Minnesota Waconia 02/13/2019 01:57 a.m. 02/13/2019 01:57 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Ashton Congdon (9th) Minnesota Watertown-Mayer 03/15/2019 06:59 a.m. 03/15/2019 06:59 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Austin Moscho (6th) Minnesota Pinnacle Wrestling Club 02/25/2019 06:55 a.m. 02/25/2019 06:55 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Austin Gabbert (10th) Minnesota Pinnacle Wrestling Club 03/15/2019 11:14 a.m. 03/15/2019 11:14 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Barrick Nelson (8th) Minnesota Northwest Wrestling Club 03/14/2019 09:48 p.m. 03/14/2019 09:48 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Bennett Tabor (10th) Minnesota Simley 03/06/2019 12:54 p.m. 03/06/2019 12:54 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Brady Kasprick (9th) Minnesota frontier 03/07/2019 09:10 a.m. 03/07/2019 09:10 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Braeden Hendel (10th) Minnesota Brotherhood Wrestling 03/06/2019 08:09 p.m. 03/06/2019 08:09 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Brandon Morvari (8th) Minnesota Pinnacle Wrestling Club 02/19/2019 04:25 p.m. 02/19/2019 04:25 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Brandt Bombard (9th) Minnesota North Branch Wrestling 03/03/2019 08:21 p.m. 03/03/2019 08:21 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A brayden jones (10th) Minnesota Avengers, Screaming Yetis 03/14/2019 11:00 p.m. 03/14/2019 11:00 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Brendan Howes (9th) Minnesota Anoka 02/14/2019 09:40 p.m. 02/14/2019 09:40 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Brett Regnier (10th) Minnesota THOR 03/08/2019 01:49 p.m. 03/08/2019 01:49 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Bryce Dagel (9th) Minnesota Pinnacle Wrestling Club 03/11/2019 04:55 p.m. 03/11/2019 04:55 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A caleb LaFromboise (9th) Minnesota None 02/09/2019 09:54 p.m. 02/09/2019 09:54 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Caleb Thoennes (9th) Minnesota Pinnacle Wrestling Club 02/11/2019 01:09 p.m. 02/11/2019 01:09 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Camden Swenson (10th) Minnesota Screaming Yetis Wrestling Club 02/28/2019 08:30 p.m. 02/28/2019 08:30 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Cameron Scholten (8th) Minnesota Flat Earth Wrestling Club 03/08/2019 10:20 p.m. 03/08/2019 10:20 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Carter Sorenson (10th) Minnesota Northwest Wrestling Club 03/04/2019 08:01 p.m. 03/04/2019 08:01 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Cayden Christenson (10th) Minnesota MN Elite 03/03/2019 10:05 p.m. 03/03/2019 10:05 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Cayden Homme (10th) Minnesota Wayzata 03/13/2019 09:25 a.m. 03/13/2019 09:25 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Caydon Lehman (9th) Minnesota Screaming Yetis Wrestling Club 02/16/2019 08:29 a.m. 02/16/2019 08:29 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Charles Webster (9th) Minnesota Shakopee 03/13/2019 08:37 a.m. 03/13/2019 08:37 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Chase DeBlaere (9th) Minnesota Simley 03/11/2019 07:50 a.m. 03/11/2019 07:50 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Christian Seals (8th) Minnesota Pinnacle Wrestling Club 02/27/2019 10:48 a.m. 02/27/2019 10:48 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Christian Noble (9th) Minnesota Big Lake 03/03/2019 12:37 p.m. 03/03/2019 12:37 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Christian Lopez (10th) Minnesota Burnsville 03/11/2019 05:02 p.m. 03/11/2019 05:02 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Cody Zitzmann (9th) Minnesota SHAKOPEE MAT CLUB 03/07/2019 05:08 p.m. 03/07/2019 05:08 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Cole Edwards (9th) Minnesota Prior Lake Wrestling Club 03/10/2019 06:51 p.m. 03/10/2019 06:51 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Colton Bornholdt (8th) Minnesota Pinnacle Wrestling Club 03/07/2019 07:12 p.m. 03/07/2019 07:12 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Connor Wakefield (9th) Minnesota Screaming Yetis Wrestling Club 02/17/2019 12:02 p.m. 02/17/2019 12:02 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Connor Dirks (10th) Minnesota Northwest Wrestling Club 03/15/2019 02:07 p.m. 03/15/2019 02:07 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Cooper Larson (9th) Minnesota Blaine bangles 03/01/2019 07:36 a.m. 03/01/2019 07:36 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Dane Niemi (9th) Minnesota Northwest Wrestling Club 02/19/2019 09:31 a.m. 02/19/2019 09:31 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Daniel Graham (8th) Minnesota Northwest Wrestling Club 03/04/2019 04:59 p.m. 03/04/2019 04:59 p.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Dason Thomas (10th) Minnesota None 02/13/2019 11:13 a.m. 02/13/2019 11:13 a.m.
MN/USAW 2019 FS/GR Training Combine Cadet/16U N/A Davin Rose (8th) Minnesota THOR 02/14/2019 09:28 a.m. 02/14/2019 09:28 a.m.