LOADING...
Search Entries
First Name:
Last Name:
State:
Team:
Submitted:
Payment Received:
Tournament:
Division:
Weight Class:

2014 USAW Cliff Keen Folkstyle Nationals
PLEASE BE AWARE OF THE FOLLOWING:
1. PLEASE NOTE! Online registration is now closed. We will not be accepting any on site registration for Cadets or Juniors, but Kids and Veterans may register on site during their designated registration and weigh-in times. On site registration is $100 per wrestler.
2014 USAW/CK Jr/Cadet/Kids/Vets Folkstyle Natls
For help contact Email: ryan@310mktg.com; cell phone (call or text): (719) 433-1661 or Help Center
     1 - 50     Next 50
Tournament Division Weight Name State Team Submitted Payment Received
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 40 Caleb Noble (K) Illinois Waukegan Youth Wrestling Club 03/23/2014 08:12 p.m. 03/23/2014 08:12 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 40 Dalton Lilledahl (K) Missouri Purler Wrestling Academy 03/25/2014 11:00 p.m. 03/25/2014 11:00 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 40 Dominic Pacheco (K) Colorado Colorado National Team 03/23/2014 12:13 p.m. 03/23/2014 12:13 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 40 Dylan Sorensen (K) Wyoming Windy City Wrestlers 04/01/2014 08:40 p.m. 04/01/2014 08:40 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 40 Jacob Fitzpatrick (2nd) Minnesota LAW 03/03/2014 08:55 p.m. 03/03/2014 08:55 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 40 Luke Rioux (2nd) Indiana Contenders Wrestling Academy 03/24/2014 11:56 a.m. 03/24/2014 11:56 a.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 40 Nicholas Garcia (K) Illinois gomez wrestling academy 02/18/2014 08:12 p.m. 02/18/2014 08:12 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 Bradlee Thompson (1st) Kansas Ogden`s Outlaws 02/24/2014 03:56 p.m. 02/24/2014 03:56 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 Cameron Meier (2nd) Indiana Bloomington South Wrestling Cl 03/31/2014 08:08 a.m. 03/31/2014 08:08 a.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 Carlos Stanton Jr. (2nd) Arizona Tucson Cyclones 03/31/2014 08:34 p.m. 03/31/2014 08:34 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 Dallas Russell (1st) Georgia The Wrestling Center 03/31/2014 09:47 a.m. 03/31/2014 09:47 a.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 dayne wolf (1st) Michigan manton monsters 03/12/2014 08:43 p.m. 03/12/2014 08:43 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 Jett Moore (1st) Texas Best Trained Wrestling 03/31/2014 09:27 a.m. 03/31/2014 09:27 a.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 Johnathan Moder (1st) Florida Naples Titans 03/09/2014 06:48 p.m. 03/09/2014 06:48 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 jordan mckamey (2nd) Washington HCW 04/02/2014 01:30 a.m. 04/02/2014 01:30 a.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 Jude Finch (1st) Illinois Rocket Fuel Wrestling Club 03/19/2014 04:41 p.m. 03/19/2014 04:41 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 Landon Smith (1st) Louisiana Team Louisiana 03/26/2014 02:07 p.m. 03/26/2014 02:07 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 Logan Jones (2nd) Iowa DC Elite 04/02/2014 11:52 p.m. 04/02/2014 11:52 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 Malachi Vice (1st) Minnesota Northside Wrestling Club 03/09/2014 09:17 p.m. 03/09/2014 09:17 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 Nathan Rioux (1st) Indiana Contenders Wrestling Academy 03/24/2014 11:56 a.m. 03/24/2014 11:56 a.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 Nathan Braun (1st) Illinois Contender Wrestling 03/29/2014 04:40 p.m. 03/29/2014 04:40 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 45 Teague Brown (1st) Utah Team Utah 04/01/2014 09:50 p.m. 04/01/2014 09:50 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Aaron Stewart (K) Illinois Waukegan Youth Wrestling Club 03/24/2014 02:53 p.m. 03/25/2014 08:08 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Alexander Figy (1st) Minnesota Rosemount Irish 03/25/2014 11:29 a.m. 03/25/2014 11:29 a.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Anthony Koza (1st) Illinois Klub Powderkeg 04/01/2014 04:36 p.m. 04/01/2014 04:36 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Ashton Schutz (2nd) Wisconsin KWA Bulldogs 03/29/2014 08:48 p.m. 03/29/2014 08:48 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Avery Baller (1st) Colorado SOT Academy 04/02/2014 09:41 p.m. 04/02/2014 09:41 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Brody Pitner (1st) Nebraska Midwest Destroyers 03/30/2014 01:44 p.m. 03/30/2014 01:44 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Caden Puderbaugh (K) Kansas Ogden`s Outlaws 01/22/2014 10:28 p.m. 01/22/2014 10:28 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Charles Vanier (1st) Minnesota Eden Prairie Wrestling Club 03/19/2014 10:09 p.m. 03/19/2014 10:09 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Christian Fretwell (1st) Florida Brandon 03/28/2014 11:17 a.m. 03/28/2014 11:17 a.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Co`ji Campbell (2nd) Wisconsin Unattached 03/27/2014 06:19 p.m. 03/27/2014 06:19 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Daeton Johnson (1st) Washington Tri cities wrestling club 03/20/2014 10:19 a.m. 03/20/2014 10:19 a.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Ibrahim Mujahid (2nd) Minnesota Northside Wrestling Club 03/09/2014 09:17 p.m. 03/09/2014 09:17 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Jackson Roach (K) Texas Katy Area Wrestling Club 03/11/2014 08:37 p.m. 03/11/2014 08:37 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Jairo Acuna (1st) Indiana Region Wrestling Academy 04/02/2014 03:46 p.m. 04/02/2014 03:46 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 kody routledge (2nd) Oklahoma oklahoma elite 02/23/2014 09:05 p.m. 02/23/2014 09:05 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Konner Osborn (1st) South Dakota The Edge Wrestling Club 03/31/2014 03:11 p.m. 03/31/2014 03:11 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Lawson Eller (1st) Minnesota New Prague WC 03/24/2014 02:13 p.m. 03/24/2014 02:13 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Noah Thorpe (1st) Missouri Jackson County Wrestling 03/24/2014 07:28 p.m. 03/24/2014 07:28 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Parker Reynolds (1st) Indiana Contenders Wrestling Academy 03/24/2014 08:50 p.m. 03/24/2014 08:50 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Ronald Reinardy (1st) Minnesota Owatonna 03/11/2014 04:49 p.m. 03/11/2014 04:49 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Sebastian Degennaro (2nd) Florida Team Barracuda Wrestling 03/26/2014 09:51 p.m. 03/26/2014 09:51 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Tommy Vaughan (2nd) Minnesota New Prague WC 03/16/2014 09:54 a.m. 03/16/2014 09:54 a.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Tyler Laudenbach (1st) Minnesota Apple Valley Wrestling Club 03/29/2014 08:08 a.m. 03/29/2014 08:08 a.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Tyson Charmoli (2nd) Minnesota Gladiators 03/25/2014 08:55 p.m. 03/25/2014 08:55 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 50 Xander Kuokkanen (2nd) Wisconsin Waukesha Wrestling Club 03/27/2014 10:42 a.m. 03/27/2014 10:42 a.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 55 Aimen Sweeney (2nd) Minnesota Eden Prairie 02/17/2014 11:43 a.m. 02/17/2014 11:43 a.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 55 Broc Fletcher (2nd) Wyoming Top Of The Rock Wrestling Club 03/27/2014 04:59 p.m. 03/27/2014 04:59 p.m.
2014 USAW/CK Kids/Vets Folkstyle Ntls Bantam 55 Christian Favia (2nd) Illinois gomez wrestling academy 03/13/2014 12:16 p.m. 03/13/2014 12:16 p.m.