LOADING...
Search Entries
First Name:
Last Name:
State:
Team:
Submitted:
Payment Received:
Tournament:
Division:
Weight Class:

Eastern Oregon Classic Qualifier
For help contact robinsg@eou.edu or click Need Help on the right.
     1 - 50     Next 50
Tournament Division Weight Name State Team Submitted Payment Received
Eastern Oregon Classic Qualifier Peewee 35-40 Jadalynn Martinez (Pre-K) Oregon Hermiston Youth Wrestling 01/04/2018 10:25 p.m. 01/04/2018 10:25 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Peewee 35-40 Nicolas Estrada (K) Washington toppenish Badboy 01/04/2018 05:56 p.m. 01/04/2018 05:56 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Peewee 45 Remington Steele (Pre-K) Oregon Eastern Oregon Elite 12/19/2017 09:31 a.m. 12/19/2017 09:31 a.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Peewee 60 Marcos Hill (Pre-K) Washington Askeo international Mat Club 01/04/2018 09:29 p.m. 01/04/2018 09:29 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 43 Abel Estrada (2nd) Washington toppenish Badboy 01/04/2018 05:56 p.m. 01/04/2018 05:56 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 43 Brayden Harrison (2nd) Oregon Hermiston Youth Wrestling 01/04/2018 06:51 p.m. 01/04/2018 06:51 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 43 Elijah Reyes (K) Oregon Eastern Oregon Elite 01/02/2018 10:05 p.m. 01/02/2018 10:05 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 43 Lucas Larson (1st) Washington Inland Northwest Training 01/04/2018 08:48 p.m. 01/04/2018 08:48 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 43 Mason Taft (1st) Washington Mt. Spokane Wrestling Club 01/02/2018 04:03 p.m. 01/02/2018 04:03 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 45 Alexander Gonzalez (1st) Oregon Hermiston Youth Wrestling 01/03/2018 10:18 p.m. 01/03/2018 10:18 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 45 Elijah Rios (1st) Washington toppenish Badboy 01/05/2018 12:22 a.m. 01/05/2018 12:22 a.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 45 Myles Adams (K) Oregon Hermiston Youth Wrestling 01/04/2018 05:09 p.m. 01/04/2018 05:09 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 45 Remy Martinez (1st) Washington Victory Wrestling-Central WA 01/04/2018 03:39 p.m. 01/04/2018 03:39 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 49 Benito Medelez (1st) Oregon Hermiston Youth Wrestling 01/04/2018 11:24 p.m. 01/04/2018 11:24 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 49 Genesis Guerrero (1st) Washington Victory Wrestling-Central WA 01/03/2018 11:35 p.m. 01/03/2018 11:35 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 49 Isabella Acosta (2nd) Washington Lewiston Wrestling Club 01/03/2018 02:43 p.m. 01/03/2018 02:43 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 49 Joel xzavier Rodriguez (2nd) Oregon Hermiston 01/04/2018 10:39 p.m. 01/04/2018 10:39 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 49 Joshua Gomez (K) Washington Othello 12/30/2017 02:06 p.m. 12/30/2017 02:06 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 49 josiah rodriguez (2nd) Oregon Hermiston 01/04/2018 10:36 a.m. 01/04/2018 10:36 a.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 49 Lucas Fincher (1st) Oregon Team Xtreme 01/03/2018 02:19 p.m. 01/03/2018 02:19 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 49 Miles Duplantis (K) Oregon Pendleton Wrestling Club 01/04/2018 09:40 p.m. 01/04/2018 09:40 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 53 Colton Standley (1st) Oregon La Grande Mat Club 01/05/2018 05:55 p.m. 01/05/2018 05:55 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 53 Cooper Miller (1st) Oregon Team Xtreme 01/04/2018 07:52 p.m. 01/04/2018 07:52 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 53 Drayson Lathim (2nd) Oregon Hermiston Youth Wrestling 01/04/2018 06:54 p.m. 01/04/2018 06:54 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 53 Halen Hanson (1st) Washington Elite Wrestling Club Yakima 01/03/2018 10:55 p.m. 01/03/2018 10:55 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 53 Jase Whatley (1st) Oregon John day 12/30/2017 04:56 p.m. 12/30/2017 04:56 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 53 SALEEL GLOVER (K) Washington Central Valley Wrestling Club 12/30/2017 08:24 p.m. 12/30/2017 08:24 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 53 Tate Dunham (2nd) Oregon La Grande Mat Club 01/05/2018 03:54 p.m. 01/05/2018 03:54 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 56 Brayden Medelez (2nd) Oregon Hermiston Youth Wrestling 01/04/2018 11:24 p.m. 01/04/2018 11:24 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 56 Ryder Owen (2nd) Washington Inland Northwest Training 01/04/2018 06:39 p.m. 01/04/2018 06:39 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 56 Tristan Petty (1st) Oregon Eastern Oregon Elite 01/03/2018 07:35 p.m. 01/03/2018 07:35 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 62 Bryler Anderson (2nd) Oregon La Grande Mat Club 12/31/2017 11:57 a.m. 12/31/2017 11:57 a.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 62 Jeremy Rodriguez (1st) Washington Moses Lake Wrestling Club 12/31/2017 05:02 p.m. 12/31/2017 05:02 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 62 Kevin Rushton (2nd) Oregon Baker Mat Club 01/05/2018 02:34 a.m. 01/05/2018 02:34 a.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 62 Lincoln Steele (2nd) Oregon Eastern Oregon Elite 12/19/2017 09:31 a.m. 12/19/2017 09:31 a.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 70 Owen Parsons (2nd) Oregon John day 01/04/2018 08:32 a.m. 01/04/2018 08:32 a.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Bantam 70 Weston Cooke (1st) Oregon Eastern Oregon Elite 01/02/2018 01:30 p.m. 01/02/2018 01:30 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Intermediate 49 Darren Gulzow (3rd) Oregon La Grande Mat Club 01/04/2018 11:39 p.m. 01/04/2018 11:39 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Intermediate 49 Isaiah Smith (3rd) Washington Big Cat Wrestling 01/04/2018 02:11 a.m. 01/04/2018 02:11 a.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Intermediate 49 Maddox Taft (3rd) Washington Mt. Spokane Wrestling Club 01/02/2018 04:03 p.m. 01/02/2018 04:03 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Intermediate 53 Brycen Petty (2nd) Oregon Eastern Oregon Elite 01/03/2018 07:35 p.m. 01/03/2018 07:35 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Intermediate 53 Dylan Frothinger (4th) Idaho Team Bullcatcher 01/04/2018 09:59 p.m. 01/04/2018 09:59 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Intermediate 53 Jacoby Rodriguez (4th) Oregon Hermiston Youth Wrestling 01/03/2018 11:14 a.m. 01/03/2018 11:15 a.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Intermediate 53 jose villafana (2nd) Washington Moses Lake Wrestling Club 01/04/2018 01:51 p.m. 01/04/2018 01:51 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Intermediate 53 Kali Waggoner (2nd) Idaho North Country Wrestling Club 01/04/2018 04:31 p.m. 01/04/2018 04:31 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Intermediate 56 Brian Naranjo (3rd) Washington Moses Lake Wrestling Club 01/01/2018 07:39 p.m. 01/01/2018 07:39 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Intermediate 56 Carson Leonard (3rd) Idaho Inland Northwest Training 01/04/2018 06:40 p.m. 01/04/2018 06:40 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Intermediate 56 JaKobe Valle (2nd) Idaho Cougar Club Wrestling 01/05/2018 06:31 p.m. 01/05/2018 06:31 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Intermediate 56 Jerrick Leonard (3rd) Oregon La Grande Mat Club 01/01/2018 05:16 p.m. 01/01/2018 05:16 p.m.
Eastern Oregon Classic Qualifier Intermediate 56 Landyn Fincher (3rd) Oregon Team Xtreme 01/03/2018 02:19 p.m. 01/03/2018 02:19 p.m.